۹۸نظر
 
عربستان ایران را تهدید به جنگ کرد!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۵۸
 

 سفیر عربستان در قاهره گفت: امیدوارم ایران، قدرت ما را نیازماید زیرا ما توانایی مقابله را داریم.

به گزارش جهان به نقل از انتخاب، "احمد القطان" سفیر عربستان سعودی در مصر در مصاحبه با شبکه تلویزیونی "الحیات" مصر ادعا کرد: ما در عربستان سعودی مخصوصا دوره ملک عبدالله و از زمانی که وی ولی عهد بود تلاش کرده ایم که دست دوستی را از طرق مختلف بسوی ایران دراز کنیم اما متأسفانه، توطئه های ایران در کشورهای حاشیه خلیج[فارس] هرگز تمامی ندارد.

وی با سوء استفاده از برخی اظهارات جنجالی داخل کشورمان درباره برتری ایرانیان به دیگر اقوام و ملل، گفت: تا امروز آنها با توهم امپراطوری پارس زندگی می کنند.

القطان افزود: اظهارات اخیر ایرانیان عجیب و غریب است؛ آنها عربستان سعودی را متهم به دخالت در امور بحرین کردند. این حقیقت ندارد و من می توانم آن را ثابت کنم.

وی مدعی شد: این اتهامات زمانی از سوی ایران متوجه ما می شود که ایران هم در حال مداخله در امور لبنان ، عراق، مصر و کشورهای حاشیه خلیج[فارس] است.

سفیر عربستان سعودی در مصر افزود: وضعیت ما با ایران در منطقه بصورت وحشتناکی است. ما پیام قدرتمندانه و مهمی را به آنها منتقل کرده ایم: ما اجازه نقض امنیت کشورهای حاشیه خلیج[فارس] را نمی دهیم.

وی افزود: امنیت کشورهای حاشیه خلیج[فارس]، خطر قرمز ما در عربستان سعودی است؛ مطمئناً شما به یاد دارید که عربستان چگونه به حمله کویت پاسخ داد.

احمد القتان در ادامه ادعاهایش، گفت: اهداف ایران در ایجاد یک شبکه جاسوسی در کوبت چه بود؟ کل این قضیه هشدار دهنده است. ایران چندین سال است که جزیره های امارات را اشغال کرده است! و هنوز هم از هر نوع مذاکره ای در این مورد سرباز می زند! و حتی داوری بین المللی را هم قبول نمی کند!

وی با بیان اینکه "ما در عربستان سعودی خیلی از دست ایران رنج کشیدیم" ادامه داد: بگذارید که به شما یادآوری کنم که ایران در سال ۱۹۸۶ و ۱۹۸۷ میلادی، دو بار به حریم عربستان سعودی حمله کرد که ما به آنها هشدار دادیم و وقتی که برای بار سوم این قضیه تکرار شد، هواپیماهای آنها را زدیم.

احمد القتان اضافه می کند: من فکر نمی کنم که سیاست ایران با سیاست مصر در یک خط است. ایران برنامه های خود را دارد. من از اعماق قلبم آرزو می کنم که مصر قادر باشد که ایران را متقاعد کند که روابط همسایگی اش را حفظ کند و به کنواسنیون های بین اللمی احترام بگذارد و دست از دخالت در کشورهای حاشیه خلیج فارس دست بردارد.

وی خطاب به مصاحبه کننده می گوید: برادر عزیر، شما باور نمی کنید که این ایرانی ها دارند در کشورهای حاشیه خلیج فارس چه می کنند. تنها چیزی که این کشور به آن اهمیت می دهد دخالت در هر قسمت از کشورهای جهان عرب است. مصر هم اکنون دارد از این قضیه رنج می برد. مانند خیلی دیگر از کشورهای عربی، من می توانم در مورد هر کشور عربی دیگری، مثال های زیادی بزنم!

سفیر عربستان سعودی در مصر، در ادامه، تلویحاً ایران را تهدید به حمله نظامی می کند و می گوید: من به این چیزی که می گویم اعتقاد دارم: امیدوارم ایرانی ها قدرت ما را امتحان نکنند. آنها نباید قدرت ما را تست کنند. انشالله اگر آنها بخواهند کشورهای حاشیه خلیح[فارس] را بی ثبات کنند، ما توانایی مقابله با ایران را داریم.

مصاحبه کننده در این لحظه پرسید: منظور شما از قدرت به معنای خود کلمه است که وی پاسخ داد: بله.

مصاحبه کننده دوباره پرسید که این شامل حمله نظامی هم می شود که القطان پاسخ داد: منظور من ایران است؛ کشورهای حاشیه خلیج[فارس] و امنیت آنها، خط قرمز ماست و ما اجازه نقض امنیت را به آنها را نمی دهیم.

وی افزود: امیدوارم که ایرانی ها قدرت ما را تست نکنند و من دوست دارم چیزهایی که نگفتم یادآور شوم.

القطان ادعا کرد: ما از دست ایرانی ها در دوره حج، خیلی رنج بردیم و آزار دیدیم! آنها به عربستان می آیند و باعث آشوب در طول مدت برگزاری حج می شوند.

این ادعا در حالی مطرح می شود که جز جنایتی که آل سعود در جمعه خونین سال ۱۳۶۶ آفرید، هیچ گونه دفاع دیگری از ایرانیان در طول سالهای برگزاری حج به ثبت نرسیده است.

مصاحبه کننده در پایان گفت وگو، از سفیر عربستان سعودی در مصر پرسید: آیا ایران، مسئول آشوب و تظاهرات در عربستان هم هست؛ که القطان بدون اشاره به درگیری های سنگین در کشورش که روزهای متمادی است ادامه دارد، پاسخ داد: کدام تظاهرات؟ همانی را می گویید که ۱۰ تا ۱۵ نفر آمدند؟!
کد مطلب: 162445
Share/Save/Bookmark
 


 
 
از قدرت ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید! (347282)
۱۳۹۰-۰۱-۲۳ ۲۰:۱۲:۰۶
 
اي كاش مي شد بشون بگيم اول برن رژيم بگيرن تا بتونن راه برن...
حالا اگر عُرضه داره پس چرا سلاح هاشو از آمريكا و اسرائيل مي خره؟ (347302)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۳ ۲۰:۳۸:۲۷
 
بايد جواب قاطع و دندان شكني به اين گستاخي ها داد.
اگر مسئولان در مقابل اين حرف ها ساكت باشند جاي تاسف است.
من كه از اين گستاخي شوكه شدم .
يعني عربستان اين قدر پر رو شده؟ (347304)
۱۳۹۰-۰۱-۲۳ ۲۰:۴۱:۲۹
 
صدام همکه از شما قوی تر بود می خواست تهرانو سه روزه بگیره ولی تونست؟! (347355)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۳ ۲۱:۳۳:۵۲
 
اکر فقط 10 یا 15 نفر هستند پس از چه چیزی نگران هستید (347377)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۳ ۲۲:۰۵:۰۰
 
شیخ احمد القطان، همینکه قادر به اثبات استقلال خود در مقابل آمریکا باشی ، برای ایرانیان کافی است! (347398)
۱۳۹۰-۰۱-۲۳ ۲۲:۴۴:۴۵
 
جووووونم
به خدا کلی خندیدم
از هر خبر طنزی بیشتر باعث انبساط خاطر شد
آخ جون خدا کنه حمله کنه
خدا کنه (347413)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۳ ۲۳:۳۱:۰۸
 
واقعه هولوکاست به معنای واقعی همانی بود که آل سعود با زائرین ایرانی انجام داد. (347445)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۰:۵۲:۱۵
 
ای خدا مردم از خنده...این یارو یا عربستان رو با جای دیگه اشتباه گرفته یا ایران رو تو نقشه ندیده!
آخه بدبخت مزدور سعودی از خودش چی داره که بخواد برای ایران تهدید باشه؟!..میگن مورچه رفته خون بده پرسیدن چند سی سی جواب داده بشکه بیارین!....چند تا سجیل آزمایش کنیم حساب کار دستشون میاد (347446)
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۰:۵۲:۵۹
 
این یارو پاک دیوانست!
آخه مزدور آمریکا بشین سر جات. اوج هنر و سیاستت راهبردیتون اینه که هر جور که شده با رشوه و کلک اسم خلیج فارس رو عوض کنید.
اگر هم خدایی نکرده یه روزی اتفاقی بخواد بی افته من یکی که از خدامه لکه ننگی مثل شما رو از سرزمین حجاز پاک کنم و یه روزی انشاالله دور خونه خدا حلقه های سینه زنی ابا عبدالله رو با هموطنام راه بندازم چی میشه اگه بشه. (347460)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۱:۱۱:۳۲
 
زتخم ملخ خـوردن و سوسـمار
عرب را به جائی رسیدست کار
که حالا دیگه ادعای برابری نظامی با ایران را می کنند. لابد با سلاحهای آمریکائی؟ و واقعاً اینا فکر می کنن فقط سلاح کافیه برای جنگ؟ (347467)
United States
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۱:۴۰:۴۹
 
ما مروج برادرکشی بین مسلمانان نیستیم اما سعودیها بدانند کسی که از گنده لات دنیا (آمریکا) و گنده لات خاورمیانه (اسرائیل) و گنده لات عربها (صدام) نمیترسه از جوجه حنایی های ریش بزی هم با اون ارتش فشل نمیترسه.
همین آقازاده که واکنش مثلا ترسناک سعودی در کویت را جزو کارنامه افتخارات حکومت خودش معرفی میکند یادش رفته که در اون "عراق پارتی" نیروهای رنگ و وارنگ بین المللی، سعودیها فقط نقش کفش رو داشتند یعنی بقیه پوشیدنشون، باهاشون رفتند به "عراق پارتی" ولی دم در درشون آوردن و بدون آنها داخل شدند.
بن سعود جان لاف غیر از این نداشتی بزنی؟
اگه تو یادت رفته من به یادت میارم که 32 سال پیش اگه کماندوهای خارجی نبودن از پس محمد جهیمان که کعبه شریف را تصرف کرده بود هم بر نمی آمدید. همون مکان عزیزی که خودتون رو به شرافت و جایگاهش گره زده اید و هرچه دارید از مقام رفیع آن است. (347476)
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۲:۳۲:۵۸
 
آقای سفیر این دست و پا زدن ها بی فایده است! شما به اذن خدا رفتنی هستید. انشا الله (347486)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۳:۲۷:۳۹
 
اين عربستانيهاي ذليل اگر عرضه دارند مقابل اسرائيل هم بايستند. (347501)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۷:۰۵:۵۵
 
غلط کرد همراه باباش و اجداد صهیونیستش! مرد پاشه از حرمسراش بیاد بیرون ببینه چیکارش می کنیم. اون صدام که دنیا پشتش وایساده بود چه غلطی تونست بکنه که این می خواد بکنه!
به یه اشاره ولیمون مکه و بقیع و مدینه النبی رو از اسارت سعود خارج می کنیم. (347502)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۷:۰۷:۱۵
 
از يک نفر پرسيدنداسمت چيست؟گفت:قدرت .گفتندنام پدرت؟گفت:هيبت.گفتند راست ميگي يا ميخواهي مارا بترساني
آخه شما شهوت پرست ها را چه به جنگ؟؟؟؟ (347509)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۷:۲۴:۲۲
 
سعودي هاي جنايتكار يادتان باشد كه امام عزيزمان فرمودند اگر از صدام بگذريم از جنايات آل سعود نخواهيم گذشت
اماده ایم تا انتقام حجاج به خون غلطیدهخود را در حج 66 بگیریم (347547)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۰۲:۴۱
 
مثل اینکه گرمای عربستان روی مغز این ... اثر گذاشته!!
ما آماده ایم تا قدرت شما را تست کنیم
(347555)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۱۳:۰۱
 
آخ مرديم از وحشت.
مثل اينكه باز دوباره زياده روي كرده ها
صد بار گفتم اندازه نگه دار بابا.
آخه جوجو گنده لاتتون كه صدام بود با همه كمك هايي كه بهش كردين كجا رفت كه تو جوجه برا ما خط و نشون بكشي.
دير نيست كه عربستان هم از هم بپاشد انشا الله (347569)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۲۵:۰۱
 
به قطان ابن لاسعود بگوئید شما و امارات و کویت و اردن و یمن و مصر دوران دیکتاتور و ... ابرقدرتهای شرق و غرب و اروپا در جنگ 8 ساله شدید آتش بیار معرکه و تدارکات چی صدام و همگی شدید احزاب کفر که می خواستید ریشه اسلام و جمهوری اسلامی و شیعه را برکنید که به لطف خدا نتوانستید ولی جمهوری اسلامی ایران شما را بخشید تا صهیونیزم خوش حال نباشد و سوء استفاده نکند و جهان اسلام یکپارچه باشد.حالا چه شده از بازی با دخترکان و کنیزکان روسی و اروپایی و ... خسته شده و بیاد قدرت نمایی دوباره افتاده اید. بدبخت بی چاره قدرت ایران و اسلام در اف 16 و آواکس آمریکایی نیست که بگوئی ما بیشتر داریم. اینها فقط به درد چشم هم چشمی زنانه می خورد. (347573)
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۲۷:۵۹
 
واقعا كه؟؟؟ ال سعود چقدر پرو شده كه سفيرش بي محابا دارد ايران را تهديد مي كند. القطان حتما دچار فراموشي شده كه كمكهاي نظامي به صدام در دوران 8 سال جنگ را از ياد برده ؟؟؟ جناب القطان اين پاسخ رو از يك هموطن ايراني بشنو. با چند قلم خريد تجهيزات نظامي پيشرفته فكر ميكني خيلي قدرتمند شدي كه داري تهديد ميكني؟؟؟ اين رو بدون كه نه تنها عربستان و كليه كشورهاي حاشيه خليج فارس كه بعنوان خط قرمز داري ازشون نام مي بري بلكه اربابات ( امريكا )‌ هيچ غلطي نمي تونن بكنن. والسلام (347576)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۲۹:۳۶
 
با اين ترفند ميخواهند فضاي سياسي منطقه را عرب و عجمي نمايند شايد مفر و گريزي باشد از ناآرامي هاي در انتظار ال سعود. (347578)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۳۲:۵۸
 
حیا دار حیا می کنه بی حیا میگه ازم می ترسه
از بس ایران شما نوچه های تازه به دوران رسیده غرب و استکبار جهانی رو تحویل نگرفته حالا توهم زدین که یه پخی هستین

تو رو خدا یکم از قدرتت نشون بده ببینیم چند مرده حلاجی بلکه تا نمردیم از شماها یه حرکت مردونه دیده باشیم (347583)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۳۵:۴۴
 
بشین بابا حال نداریم
اگر دستمال کاغذی آمریکایی ها نباشه مفتونم نمی تونین پاک کنین بعد برا ما شاخ و شونه می کشن
صفر پشت عدد از کی تا حالا به حساب اومده که حالا تو به حساب بیای
یه خورده قدرت نمایی کن ببینیم چه ژانگولرایی بلدی جغل
قدرت شماها فقط تو حرم سرا تبلور داره و بس
زیادی زور نزن ناراحتی پیدا میکنی (347586)
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۳۸:۱۹
 
این سفیر گستاخ باید پاسخ دهد چه کشورهایی برای مقابله با جمهوری اسلامی شورای همکاری خلیج فارس را تشکیل دادند؟ چه کشوری به گروهک تروریستی جندالشیطان کمک مالی و معنوی کرد؟ چه کشوری به اسرائیل سفارش حمله به حزب الله لبنان را کرد و حتی کمک مالی کرد؟ چه کشوری تروریست به عراق می فرستد؟ چه کشوری به برای کشتار شیعیان یمن با دولت یمن همکاری نظامی کرد؟ و ... رو که نیست. صد رحمت به سنگ پای قزوین (347590)
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۴۱:۰۹
 
ابتدا خنده آور است ادعاي قدرت کردن اين عربها
ولي بعد بخاطر دروغگويي شان حال آدم بهم ميخورد (347606)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۴۸:۲۷
 
تهديد و كينه اي كه بعضي از عرب ها از ديرباز نسبت به ايرانيان داشتند براي من كه جوانم تازگي ندارد ديگر چه برسد به بزرگان و صاحب نظران.ما هميشه خود را براي قدم گذاشتن در جهت رضاي پروردگار آماده نموده ايم.حال چه جنگ با شما باشد يا با آمريكا و يا جنگ با دشمنان داخلي! (347619)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۵۳:۳۶
 
برخي كشورهاي عربي و بويژه عربستان سعودي 1400 سال است كه خود را خادم حرمين و گل سرسبد و رهبر جهان اسلام و ايران را مستعمره خود مي دانند . غافل از اينكه ايران كشوري است با تاريخ تمدن 7000 ساله و امروز نيز قدرتمندترين كشور منطقه است. (347622)
Latvia
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۵۵:۰۴
 
اين چرنديات عربستان و قدرت بالاي آن در كويت اثبات شد! صدام كه خيلي ضعيف تر از ايران و به مراتب قويتر از عربستان بود يك روزه كل خاك كويت را گرفت و اگر آمريكا نبود سريعا كل خاك عربستان را اشغال مي كرد! (347642)
Latvia
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۰۲:۵۱
 
شماها اگر خیلی مرد بودین و قدرت!!! داشتین از پس چهار تا جوون دست خالی شیعه در یمن بر می اومدین
هنوز یادمون نرفته با چه افتضاحی خبرتون از یمن برگشتید و بعد از کلی دست و پا زدن حریف جوانان شیعه یمنی نشدید بعد برای ایران اسلامی که یکبار برای همیشه و با قاطعیت دهن شما ها و اربابتون آمریکا رو در جنگ 8 ساله به خاک مالید شاخ و شونه می کشید؟ (347653)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۰۷:۰۵
 
بسمه تعالی
عربستان سعودی از اینکه پولهای مفت مسلمانان را با همتای آمریکائیش بالا می کشد و نفت ملتش را غارت می کند و به حساب آمریکاییها می ریزد و برای اینکه از بیداری اسلامی ملتها فرار بکند تهدید و تطمیع می کند . این شیطان است که از زبان سفیر عربستان حرف می زند و با چشم این مردک نگاه می کند . وجود آل سعود پایگاه شیاطین است . البته شیطان بزرگ یعنی آمریکا برای اینکه کارخانه های سلاح خود را در برابر نفت عربستان و منطقه حراج بکند و به فروش منطقه برساند دست به شیطنتها می زند . (347659)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۰۹:۵۷
 
یاد اون جوکی افتادم که کرم خاکیه مست کرده بود حریف می طلبید و می گفت من مارم!!! (347661)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۱۰:۴۲
 
ایران که کویت نیست برادر که شما تهدیدش میکنی شما زورتون به بحرین وکویت میرسه که وسعت کل خاکشون اندازه نصف یاسوج نیست اینجا ایران اسلامی است مهد غیرت ومردانگی امپراطوری بزرگ پارس وکابوس بی انتهای اعراب بزدل!!!!!!!!!!!!!!!!!! (347674)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۱۸:۳۴
 
همه قدرت شماها با تبعيت صدام و پشتيباني قوي اروپا و امريكا را ديديم و هيچ غلطي نتوانستيد بكنيد.

قدرت شما را در مواجهه با حوثي ها ديديم و سربازان خپلتان را همه دنيا ديدند كه چگونه از پس يك گروه كوچك معارض يمني برنيامدند و افتضاح كاشتند.

حالا ميخواهيد با يك نظام با اين قدرت عظيم و تشكيلات عريض و طويلش در بيفتيد؟

نكنه براي گنده شدن ميخواهيد با بزرگان كل كل كنيد؟! (347677)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۲۲:۲۳
 
خجالت بكش جيره خوار آمريكا ؟ كدوم حمله . كشوري كه خلبان نداره بذاره تو هواپيماهاي آميريكاييش . چهحمله ای می تونه بکنه؟!!! (347686)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۲۶:۱۷
 
اخه بابا مورچه چيه كله پاچش ، چي باشه اينا خودشون گورشونو از سالها پيش كندند (347705)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۳۸:۰۸
 
اينرا نگويد چه بگويد وقتي حكومتشان به دست خود مردمشان متلاشي شد آن وقت حساب كار دستشان مي آيد (347706)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۳۸:۵۷
 
اين هم البته لطيفه امروز ما بود كه پشه اي سيمرغ را تهديد مي كند (347707)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۳۹:۳۱
 
مسئولين محترم كشوري و لشكري حالا بياييد هي مصلحت انديشي كنيد و كشور دوست و برادر عربستان را ناز كنيد
آقاي دكتر، بابا دلمون لك زده برا اون قاطعيت و شجاعتت
خيلي چيزا رو درست كردي و بعضيارو سر جاشون نشوندي
تورو به هر كي مي پرستي اين كشوراي عربي بي عرضه رو كه پشت آمريكا قايم شدن(مثل بچه ها كه پشت ننه شون قايم ميشن) يه كمي حاليشون كه با كي طرفن و گوش مالي شون بده (347723)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۴۶:۵۳
 
ماهم بدمون نمی یاد یه گوش مالی حسابی به این عربستانی ها بدهیم خیلی دیگه دارن گنده تر از دهنشون حرف می زنن فکر کردن ایران هم مثل بحرینه......
بعدش هم خدا می دونه که اینا از حج چه پولهایی در میارن حالا منت هم میذارن (347724)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۴۷:۲۶
 
جوجه هوس باز شکم چران، اربابان غربی و اسرائیل صهیونیست شما جلوی نظام مقدس جمهوری اسلامی (که می رود به ظهور امام زمان متصل شود) کم آورده اند حالا تو داری جیک جیک می کنی، بسم الله این گوی و این میدان ما منتظریم (347741)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۵۴:۲۸
 
تست آشغالهائي مثل صدام و طرفدارانش كه تمام دنياي غرب و آل كثيف سعود همراهش بودند را هم ديده ايم و جاي سيلي رزمندگان ايراني هنوز بر صورتتان نمايان است .انشاءا... به واسطه ظلم هائي كه از صدر اسلام به خاندان نبوت و ولايت روا داشتيدو تا امروز به مسلمين حتي در حرم امن الهي و ساير ممالك اسلامي انجام مي دهيد نابوديتان نزديك است .افتخار مي كنيم كه خداوند ما را عامل نابودي شياطين و شركاي آمريكا و اسرائيل وساير اراذل قرار دهد.اگر ذره اي وجود و تدين داشتيد در مقابل اسرائيل غاصب كه سرزميني اسلامي - عربي را اشغال نموده و مسلمانان آنجا اعم از كودكان وزنان وپيران را مي كشد مقابله ميكرديد ولي با آنها فالوده خورديد و حمايت مالي(باج دادن)كرديد. اف به غيرت نداشته تان!!!!! (347746)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۵۷:۱۷
 
تاريخ ما ايرانی ها يکی فرهنگ غنی و اصيل است و ديگری پيوند محکم بااسلام , پيامبر رحمت و للعالمين و ائمه معصومين عليه السلام است که قطعا دومی بر اولی ارجحيت داشته و آنچه را که امروز به برکت آن ايران را در عالم سرافراز نموده است همين توجه به اسلام و عرض ارادت به معصومين دين است . جهت مزيد اطلاع آقای سفير عرض کنم اسلام شيوه ما در برخورد با دوستانمان و دشمنانمان را مشخص نموده و دراين طريق تمسک ما به فرمايشات اهل بيت عليه السلام و فرمان جانشين مولا و آقايمان حضرت صاحب الزمان مهدی موعود (ع) است . ما اهل نزاع و جنگ نيسته و نخواهيم بود ليکن به گفته امام عزيزمان اگر در مقابل دينمان بايستند در مقابل تمام دنيای آنها خواهيم ايستاد . تاريخ فراموش نمی کند که جنگ هشت ساله را که از طريق استکبار و دولت دست نشانده منطقه بر ما تحميل شد با سرمايه مادی و انسانی برادران دينی مان رونق داشت . هزينه دندان گزيدن و پنجه نشان دادن و تهديد يک کشور اسلامی و همسفره شدن با دشمنان اسلام انحطاط است که اميدوارم آنرا طی نکنيد . (347747)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۵۷:۲۴
 
این آل خبیثه هول ورش داشته. نیاز داره که یه تو دهنی بخوره تا بره بشینه پای همون کثافت کاریهای سابقش و گنده تر از دهنش حرف نزنه.
توقع جواب قاطع از دکتر رو داریم. (347803)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۲۱:۲۰
 
احمق القطان مانند ديگر اربابان خودكه تنهاافتخارشان دريوزگي ويوكري آمريكاست براي اينكه بتواندخوش خدمتي وچاپلوسي خودرا بيشتر اثبات كند غلطهاي زيادي كرده است .اگرذره اي عقل دركله اش بود ميفهميدكه حاكمان سرسپرده وغاصب كشورهاي حوزه خليج فارس وشاهزاده هاي ريزودرشت باهمكاري تمام شيطانهاي بزرگ وكوچك غربي همه توان خودرا جمع كردند ودرجنگ تحميلي به ملت سرافراز ايران اسلامي هشت سال تعدی کردند ولی باخفت وخواري شكست را پذيرفتند . فراموش كرده اند بعنوان دلال وكارچاق كن حاضرشدند براي نجات دوست وهمپالكي تكريتي خود خسارت جنگ را بپردازند تا به اين وسيله بر رسوائيهاي خود و اربابانشان سرپوش بگذارند ولي با مقامت دلاورمردان وشير زنان ايران اسلامي دهانشان برخاك مذلت كشيده شد و دنيا برحقانيت ايران مقتدر مهر تائيد نهاد و سالهاي پس از جنگ تحميلي نيز به دستور اربابشان شيطان بزرگ باعث تحريك همسايگان ايران شدند و براي حجاج ايراني مزاحمت فراهم كردند و همچنان تلاش ميكنند به بهانه هاي مختلف براي زندگي ننگين و نكبت بار خود آمريكاي جنايتكار را راضي نگهدارند غافل ازاينكه "مكروومكرالله والله خيرالماكرين" (347805)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۲۳:۱۶
 
ما منتظر پاسخ کوبنده ی سپاهیان و ارتشیان دلاورمان در خلیج همیشه فارس هستیم ،اینها با یک مانور در کنار مرزهایشان جمع می کنند میرن آمریکا ،ارتشی برای مقابله ندارن، میگین نه امتحان کنین! (347810)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۲۵:۲۴
 
اي مگس عرصه سيمرغ نه جولنگه توست
حتما جوك مي گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(347824)
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۳۱:۴۹
 
من روزی را می بینم که اغلب مردمان این کشور های عربی دست از توهم پان عربیسم برداشته اند و تصمیم گرفته اند مثل هر انسان دیگری فارغ از قوم و نژاد آزادانه زندگی کنند. دیگر عرب بودن دلیل خوبی به تن دادن به هر خفتی نیست و اینجاست که قدرت آدم هایی مثل مبارک ، آل سعود و آل خلیفه شکسته می شود. بهتر است عاقل باشند و به جای اینکه مسائل بی ربطی را به ایران ربط دهند ، با توجه کردن به خواست مردمشان مانع از تجزیه کشور هایشان شوند. (347825)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۳۲:۲۳
 
مال این حرفها نیستند (347841)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۴۰:۳۴
 
اين بابا منظورش بچه محله هاي ما بوده نه ايران، ولي قسم مي خورم من با بچه هاي كوچه خودمان قادرم عربستان را به راحتي فتح كنم.
امريكا و اسرائيل و كليه كشورهاي غربي همچين غلطي تا حالا نتونستند بكنند اين احمق فكر كنم زيادی یه طوریش شده بوده (347871)
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۵۹:۵۸
 
جنگجویی و شجاعت اینا رو تو جنگ شش روزه با اسرائیل دیدیم

اول ببین هیلاری کلینتون چی میگه بعد اظهار نظر کن آقای سفیر مبادا توبیخت کنه (347878)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۰۵:۲۶
 
عربستان بدون آمريكا پشه اي بيش نيست. (347887)
Latvia
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۰۷:۵۵
 
بزرگتر از شما هم جرات چنین کاری را ندارند (347892)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۱۱:۰۵
 
اوج قدرت و خصومت عربستان را در كشتار حجاج بي دفاع ايراني ديديم! (347917)
Latvia
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۲۱:۱۰
 
از وقتي كه دكتر احمدي نژاد سر كار آمد و ماست خيلي از كشور هاي عربي کیسه شد فهميدن كه اين ايران ديگه ايران دوران سازندگي و اصلاحات نيست كه با سران غرب كنار بياد و بشين ببينه منطقه رو دارن يك لقمه مي كنند به زارن تو دهن اسرائيل.
ديدن بابا عجب اين ايراني ها شوخي ندارن دير حركت كنند منطقه كلاً از دستشون رفته.ولي واقعيت اين هست كه خدا داره اين كارها را مي كنه مي بينم روزي رو كه خود صهيونيزم آمريكا رو تجزيه مي كنه. امام خامنه اي فرمودن مطمئن باشيد مردم منطقه پيروز مي شوند... (347925)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۲۶:۲۹
 
پهلوان پنبه . (347927)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۲۸:۲۳
 
اربابت گفته اینها را بگویی (347929)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۲۹:۵۴
 
خداییش اگر اندکی شرف براتون مونده (که خیلی بعیده) همین فردا - نه همین الان - حمله کنید و ببینید چطور ظرف چند وقت خودتون و آل هاتون از صفحه روزگار محو می شوید. مرد میخواد که شما به قول یکی از دوستان که در اینجا نظر گذاشته، مردانگیتون با کاربری حرمسراست. (347931)
United Kingdom
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۳۱:۰۲
 
شتر های عرب در خواب بینند پنبه دانه! با خط درشت فقط بنویسید که اینجا ایران است. (347937)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۳۲:۱۸
 
تست شده برادر ! شاید صدام رو یادش نمیاد ... (347958)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۴۳:۰۵
 
سفير عربستان که رفته مصر احساس کرده به واسطه دور شدن از ايران اسلامي مي تواند عقده هاي خود را با مصاحبه خالي کند.
مثل اينکه اينان جنگ تحميل را فراموش کرده اند (347966)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۵۱:۰۱
 
ما ايرانيها اماده اماده هستيم
اگه گوشت هم رو بخوريم استخوان هاشو دور نمي ريزيم
بيا ببنين چي كار ميكنيم
درود بر همه جناههاي سياسي معتقد به انقلاب و نظام و مردم همیشه متحد و یک دلمون (347974)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۱:۵۶:۰۴
 
بابا اینا همه چیشون در اختیار آمریکاست. هر چی هم که سلاح دارن که الان دارن ایرانو به اصطلاح تهدید میکنن مال آمریکاست. یه فشنگم خودشون نمیتونن بسازن. غربیها هم تا میتونن اینارو سرکیسه میکنن. آخرشم وقتی مردم قیام کنند مثل شاه پشتشونو خالی میکنن. (347979)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۰۱:۴۳
 
به حرمت و قداست حرمين شريفين و آبروي رسول ا... و ائمه بقيع فعلاً صبر مي كنيم (347984)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۰۳:۰۶
 
ما نیاز به تست قدرت اعراب نداریم. قدرت آنها را بارها در فلسطین اشغالی و لبنان دیده‌ایم. (347991)
Japan
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۰۶:۴۸
 
ما که در هشت سال جنگ تحمیلی با خیلی از مزدوران که از کشورهای عربی بودند جنگیدیم و عربستان یادش نرفته که با آواکسهای امریکایی به صدام کمک میکرد اینها کینه سلمان فارسی را به دل دارند اینها از قوم یهودیهای. بنی قریظه هستند که به زور اسلام آوردند.درحالیکه ما از نسل سلمان هستیم وفادار به پیامبر(ص) و اهل بیت طاهرینش (ع) (348016)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۲۴:۳۴
 
حمله وحشيانه به ملت مظلوم و بي دفاع بحرين و ابراز اقتدار بر سر زنان بيچاره باعث شده كه چنين توهماتي شده است
احمقها اسرائيل و آمريكا از نام جنگ با ايران در تب و لرزند چه فكر مي كنيد
(348066)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۵۷:۳۲
 
اما ما حرفی نداریم آل صهیون...
شما اگر مایل هستید بیایید تا قدرت ما را ببینید... (348074)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۳:۰۱:۳۷
 
اگر جرات دارین به ایران ما حمله کنین تا معلوم بشه با چه کشوری طرف هستین. (348140)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۳:۴۹:۴۲
 
صدام که همه ی دنیا باهاش بودن نتونست هیچ غلطی بکنه ، عربستان که عددی نیست (348143)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۳:۵۱:۲۴
 
آل سعود ميداند كوچك تر از اين حرفهاست حرفهاي گنده تر از دهانش ميزند (348151)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۳:۵۷:۲۱
 
کدوم قدرت مسخره؟
شما یه مگس نمی تونید هوا کنید. (348168)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۴:۰۸:۰۹
 
عربستانی که از نون وآب خوردن گرفته تا هرچی فکرشو بکنین از کشورهای مختلف وارد میکنه می خواد قدرت نمایی کنه؟!
عجب جوکی شد این جوک (348202)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۴:۳۲:۱۳
 
حالا تازه مي فهميم كه امام عزيز ما چرا اين مزدوران امريكايي را بدتر از صدام ميدانست.
درود و سلام خدا بر تو اي امام. (348213)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۴:۴۰:۳۱
 
آدم ترسو در تاريكي شروع ميكنه به سوت زدن!!!!! (348246)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۵:۰۳:۵۰
 
اگر شرف و عرضه داشتيد 50 سال فلسطيني هاي عرب سرگردان نبودند و هر روز با مظلوميت كشته نمي شدند شما بريد دنبال رقص و عياشي تون شمارو چه به جنگ؟ (348277)
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۵:۲۴:۵۰
 
بنام خدا
آمریکا می خواهد با فروش سلاحهای کشتار جمعی نفت منطقه را تصاحب کند . وجدانهای بیدار آگاه باشند . (348279)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۵:۲۶:۲۴
 
هیچ غلطی نمی تونه بکنه (348286)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۵:۲۹:۱۷
 
عربها به نمايندگی از امريكا دارند قدم به قدم ما را تست ميكنند ومتاسفانه با عکس العمل ها واقدامات ضعیف دیپلماتیک وسیاسی ما دشمنان روز به روزبه جسارت بیشتر واقدامات تهاجمی تشویق میشوند (348300)
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۵:۳۸:۲۲
 
داداش ایرونی جماعت هرچی که با هم اختلاف نظر داشته باشه ولی زیر حرف زور نمیره
برید دعا کنید آقامون حکم جهاد نده وگرنه حسابتون با کراما کاتبینه (348320)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۵:۵۱:۳۲
 
عربستانم دیگه برای ما ادم شده این وسط (348694)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۵ ۰۱:۳۰:۱۳
 
میگم این بابا مست نبوده فکر کرده ایران کویته یا بحرین؟؟گرفتن عربستان واسه ایران کاره یه روزه (348696)
United States
۱۳۹۰-۰۱-۲۵ ۰۱:۴۷:۱۷
 
لابد با آن قدرت و تجهیزات خیره کننده ای !!!!!!! که در تصویر هم شاهد هستیم.
خیلی قدرت عظیمی دارد عربستان!!!!! (348722)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۵ ۰۷:۲۱:۳۸
 
بيچاره !!!بزرگترهاي شما بارها قبلا آزموده اند و هيچ غلطي نتوانسته اند بكنند شما كه عددي نيستيد (348728)
۱۳۹۰-۰۱-۲۵ ۰۷:۳۵:۲۷
 
ظاهرا هنوز نفهميده كه همه كاره آنها آمريكائيها هستند. مدعي كشورهاي حاشيه خليج فارس هم مي شه!
بهتره یه كمي از رفتار آمريكا با حسني مبارك درس بگيرند. آنها حاضرند براي ساكت كردن چند روزه مردم مصر او را به دست دادگاه بدهند و اگه لازم بشه از حكم اعدام او هم حمايت مي كنند. پاداش نوكري برای آمريكا كردن همينه. پس بهتره تا دير نشده يه فكري به حال خودشون بکنن. (348777)
۱۳۹۰-۰۱-۲۵ ۰۹:۰۹:۳۳
 
ببین پیغمبر(ص) چی از دست اینا کشیده ... (348853)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۵ ۱۰:۲۰:۱۲
 
سلام لطفا آقای عربستان به ما رحم کنید ما از شما خیلی می ترسیم وای گوشتم ریخت... از دست تهدید(التبه بخوانید تحدید) شما. (349904)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۷ ۱۱:۰۶:۵۱
 
به اميد خدا روزي خواهد آمد كه حقانيت جاودانگي ائمه اطهار عليهم السلام و شيعه براي تمامي جهانيان نمايان شود. (369011)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۱۳ ۱۲:۲۵:۳۳
 
زررررشک بابا.با اون شکمای گندتون تکون نمیتونین بخورین.بازم اشکالی نداره ارزو بر عربهای بی عرضه عیب نیست.من یکی خیلی حال میکم عربستان و اماراتو فتح کنیم اخه همه این سرزمینا مال خودمون بوده.واقا خندیدم (551936)
۱۳۹۰-۰۹-۰۱ ۱۶:۵۴:۲۵
 
سلام من از یه چیزی خندم میگیره اینم اینکه اونا تمام وسایل نظامیشون رو از غربیها میگیرند مثل ما نیستند که خودمون بسازیم دلم برا عربا میسوزه اخه فکرش رو بکنید یه روز نفتشون تموم میشه وهمون امریکا لگد به پشتشون میزنه وبیرونشون میکنه (641968)
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۲:۱۰:۴۴
 
آنچه خدا خواست همان می شود .
آخه یکی نیست به این بی غیرتها بگه شما هشت سال با تمام قدرت با حمایت غربیها جوانان ما و کشور مظلوم عراق را به در حمایت از صدام ملعون به کشتن دادید همه شما باهم هیچ غلطی نکردید حالا از خط قرمز حرف می زنید. شمارو چه به این حرفها خداوند روح پیغمبر را شاد کند که از دست شما جاهلان چه کشیده ؟؟؟!!!!!! (669569)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۳۱ ۱۰:۰۹:۳۸
 
مرگ بر آمریکا
گور بابای هر چی سعودی یعنی اونا نمیدونن که ما توی 5 دقیقه با صحراشون یکیشون میکنیم (1222804)
۱۳۹۳-۰۲-۲۷ ۱۸:۰۷:۵۹
 
احمد
سگ نجس بیا جلو تا بهت نشون بدم امپراطوری ایران توهم نیست حقیقته که شما ازش فرار میکنید (1276543)
۱۳۹۳-۰۴-۲۴ ۱۴:۵۲:۴۱
 
مصطفی
باسلام،این هم یک نمونه بارز از بی عقلی حاکمان عربستان،فقط کافیه ولی امیرمسلمین جهان،امام خامنه ای اشاره کنه،بعدزمین از لوث وجود این سعودی ها پاک میشه.ایران مهد دلیران (1474935)
۱۳۹۳-۱۲-۰۶ ۱۷:۳۱:۱۷
 
کیان
آون اسرائیل که فرزند ناخلف آمریکا هست با اون همه هیاهو هیچ کاری نکرده شما که دیگه تکلیفتون روشنه...راستی میرید مرز یمن یادتون باشه قلیوناتونم با خودتون ببرید (1495996)
۱۳۹۴-۰۱-۰۷ ۰۴:۳۸:۲۳
 
سرباز وطن
آقا من که بدجور ترسیدم شما رو نمیدونم آمریکا به اون بزرگی نمیتونه غلطی بکنه الان این ملخ خورا واسه ما آدم شدن؟
یه پیشنهاد واسه دوستان دارم این و تو جمعاتون تععریف کنین بخندین واقعا به نظر من که جک ساله. (1507169)
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۲۰:۱۶:۲۱
 
احمد
این بنده شیطان ظاهرا یادش رفته که اسراییل نوپا طی شش روز کل کشورهای عربی رو مفتضحانه شکست داد و سرزمینهاشون رو فتح کرد (1507393)
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۰:۴۶:۳۲
 
سعید
قدرت نمایی ما برای مقابله با ابر قدرتی چون آمریکاست ، که عربستان خودشو انداخته وسط . به قول معروف وقتی دو تا بزرگتر دارن کل کل می کنن یتا مگس نمیاد وسط وز وز زیادی بکنه . (1508205)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۰۴:۱۶:۰۶