۹نظر
 
واکنش سعید حدادیان پیرامون فایل صوتی منتسب به وی، چهره جدید نفاق، مشایی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۵
 
 حاج سعید حدادیان ، صبح امروز در آخرین روز از مراسم عزاداری ایام فاطمیه ، اظهاراتی را پیرامون برخی حاشیه های ایجاد شده در رابطه با فایل صوتی منتشر شده منتسب به وی و جریان منحرف دولت بیان کرد .

به گزارش جهان به نقل از صراط نیوز ، حدادیان در ایتدا با اشاره به این مطلب که پیغمبر اکرم (ص) نسبت به اینکه برخی از اطرافیان ایشان حضرت زهرا (س) را به شهادت می رسانند آگاهی داشتند اما مامور به صبر بودند و حضرت علی (ع) را نیز توصیه به صبر فرمودند، گفت: پرچم فاطمیه باید برافراشته باشد زیرا این پرچم ، پرچم نفی نفاق است .
وی افزود: حضرت زهرا (س) برای پرده برداری چهره نفاق دینی از همه امکانات استفاده کردند .
این ذاکر اهل بیت پیرامون صحبتهای مربوط به ماه مبارک رمضان با اشاره به ماجرای ملاقات برخی با حضرت فاطمه (س) برای ایجاد جو سیاسی شهر مدینه اظهار داشت: بنده ۹ ماه پیش در ابتدای ماه مبارک رمضان بنا بر موقعیتی صحبت کردم و بعد از آن در شبهای قدر و برنامه های ماه محرم و صفر هم مطالبی را مطرح کردم اما در حال حاضر با انتشار صحبتهای مربوط به شب اول ماه مبارک رمضان عده ای قصد مظلوم نمایی و بهره برداری سیاسی دارند .
به گزارش صراط نیوز ، این مداح اهل بیت در ادامه با قرائت آیه "اِنَّ مَعَ العُسرِ یُسرا" پیرامون فواید انتشار صحبتهای مربوط به ۹ ماه پیش در بازه زمانی فعلی اینگونه گفت: با توجه به مطالبی که در ماه رمضان گفتم و هم اکنون انتشار یافته است نام بنده هم در کنار نام حاج حسین شریعتمداری و حاج منصور ارضی که در روشنگری های خود در زمان فتنه غوغا کردند به عنوان متشاکی در لیست آقای مشایی قرار گرفت .
در ادامه حاج سعید حدادیان با ذکر خاطره ای از زمان دولت اصلاحات گفت: "به آقای هاشمی پیغام دادند که حاج منصور ارضی علیه شما مطالبی را بیان کرده است و آقای هاشمی گفت : دیگر چه خبر؟" اگر قرار به شکایت بود که او باید ۳۰۰ شکایت مطرح می کرد . اما شما از آن برخوردها استفاده کردید ."
وی در ادامه بیان داشت: بنده افتخار می کنم که جریان نفاق جدید از من شکایت کرده و این جریان باید به مردم معرفی شود .
این شاعر اهل بیت در ادامه اظهاراتش پیرامون مسئولیتهایی که برخی از چهره های منحرف و سابقه دار در دولت گرفته اند خاطر نشان کرد: مگر سابقه دار بودن عیب نیست؟ چرا برخی از افرادی که مسئولیت دارند سابقه دار هستند؟
به گزارش صراط نیوز ، وی ضمن توصیه به صبر افزود: به هر حال در تبیین چهره جدید نفاق ما از جان گذشته ایم . غده ی عفونی دولت باید خارج شود . آقای مشایی برای این دولت و مملکت مشکل ساز و مخل نظام است .
سعید حدادیان در ادامه بیان داشت: اگر ما دو تا تعریف از مشایی می کردیم الان روی سر او جا داشتیم .
وی با اشاره به اینکه ممکن است از نوکر امام حسین (ع) اشتباهی رخ داده و نباید آن را به حساب دستگاه ابا عبدالله (ع) گذاشت گفت: بنده بسیار کم اتفاق افتاده که کسی را نفرین کنم اما تا به حال سه نفر را نفرین کرده ام که نفرینم گرفته است . یکی آقای مهاجرانی بود دیگری هم اکبر گنجی و سومی عبدالله نوری .
این شاعر اهل بیت با اشاره به صحبتهایش پیرامون مراجعه به دفتر مشایی در زمان حضور او در شهرداری برای زدن وی گفت : منظور از زدن درگیری نیست . من این را به خود آقای احمدی نژاد هم گفتم ایشان خندیدند .
این ذاکر اهل بیت در ادامه افزود: تلویزیون صدای امریکا پیرامون انتقادات من به مشایی از ادبیات چاله میدانی حرف زده و نگران مشایی شده است . چاله میدان یک محله است در جنوب شهر تهران . مگر آنها شهید نداده اند ؟
حدادیان در ادامه افزود: شما بروید تفاوت خر و الاغ را با بین الغی و فراماسون مقایسه کنید!
وی اظهار داشت: اگر مشایی کاندیدای انتخابات مجلس شود بنده هم به همین منظور کاندیدا خواهم شد و در مجلس در صندلی پشت سر او خواهم نشست .
حاج سعید حدادیان در پایان عنوان کرد : مشایی باید از این دولت برود این را کسانی می گویند که در رشد و پرورش دولت موثر بوده اند.
کد مطلب: 163551
Share/Save/Bookmark
 


 
 
ببینم چرا درباره توهین صریح کامبوزیا پرتوی که در سالن ورزشی به رئیس جمهور گفت ... کار قضایی صورت نمیگیره. فیلم این توهین موجود هست دیوار کوتاه تر از یک مداح پیدا نشد چرا به این دست کارگردان‌ها که به انتخاب ملت توهین میکنند واکنشی نشان داده نمیشه !؟!؟؟!؟! (356926)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۰۸:۴۳:۱۸
 
جناب آقای حدادیان شما با این همه بی احترامی ها و آن سخنانی که ایراد فرمودید علیه مشائی در واقع ایشان را خیلی آدم بزرگ جلوه می دهید واقعا این الفاظ از شما بعید است فایل صوتی شما در اینترنت موجود است (356966)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۰۹:۰۴:۰۱
 
در مورد حرف کسی که گفته بود چرا به توهین فلان آدم رسیدگی نمیشه باید بگم که ما از اون آدم انتظاری نداشتیم
ولی این آقای حدادیان از یه طرف داره خودش رو نوکر امام حسین(ع) معرفی میکنه و حزب اللهی و ... و از یه طرف دیگه داره توی یه مجلس مقدس اون کلمات زشت رو به کار میبره.
اتفاقا با این آدم باید زودتر از همه برخورد بشه. (357537)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۱۴:۴۳:۱۵
 
جناب آقای مداح اهل بیت!!!چرا در مورد بی حرمتی هایش که در مجالس اهل بیت انجام داده اند سخن نگفتند.فکر نمیکنند که نباید پشت این حرفهایی که منتشر کردن قایم بشن. (365373)
۱۳۹۰-۰۲-۱۰ ۱۳:۴۵:۳۸
 
با سلام

ما هم از حاج سعید حدادیان به عنوان یک فرد ولایی و با بصیرت این انتظار را نداشتیم که چنین حرفهای زشتی را آن هم در هیئت و مجلس اهل البیت علیهم السلام بزنید

ما این کلمات زشت او را رد می کنیم ولی موضع گیری ایشان در مورد مشائی را تأیید می نماییم

امیدواریم که در هر زمانی بتوانیم جلوی تندروی های خود را بگیریم

حاج سعید هم با اینکه برای ما عزیز است اما آنجا را تند رفتند و حرف زشتی زدند حداقل اینکه حرمت مجلس اهل البیت علیهم السلام را نگه نداشته اند

انشاءالله خداوند از سر تقصیرات ما بگذرد و ما را در خط ولایت ثابت قدم نگه دارد نه جلوتر از رهبری و نه عقب بلکه همراه و همگام با مقام عظمای ولایت امام خامنه ای مدظله العالی (365507)
۱۳۹۰-۰۲-۱۰ ۱۵:۰۶:۱۸
 
جناب آقاي حداديان استغفارکنيد طلب حلاليت کنيد و برگرديد به قران و سيره اهل بيت عليهم السلام تا شايد خداوند شما را بيامرزد.
وَقُل لِّعِبَادِي يَقُولُواْ الَّتِي هِيَ أَحْسَنُ إِنَّ الشَّيْطَانَ يَنزَغُ بَيْنَهُمْ إِنَّ الشَّيْطَانَ كَانَ لِلإِنْسَانِ عَدُوًّا مُّبِينًا (اِسراء/ 53).
قُولُوا لِلنّاسِ حُسْناً (بقره / 83)
فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره و من یعمل مثقال ذره شرا یره (زلزال) (369223)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۱۳ ۱۵:۰۸:۰۷
 
باسلام
جناب آقاي حداديان من هم مريد شما هستم اما انتظار اينچنين صحبتهايي رااز شما نداشتم كشور عزيز ما ايران يك ريشه فرهنگي طول ودرازي حتي قبل از دين اسلام رادارد اگر يك نفر پيدا شديك نظر وايده فرهنگي رااز نظر خودش ارائه داد اولادر موقعيت حساس كنوني اين روش برخورد كاملا اشتباه است دوم اينكه كشور ماهزار الله اكبر دانشمند وفيلسوف فراوان دارد اجازه بدهيم آنها جواب اين اشخاص رابدهند سوم اينكه براي همه يااكثر جامعه عملكرد رئيس جمهور محترم روشن ومشخص است به خاطر آقاي احمدي نژاد هم شده بايد تندروي نمي كرديد واين گفته هاي جنابعالي بلوتوث به همه گوشيهاي موبايل شده با كمال تاسف
التماس دعا (369844)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۰۹:۳۹:۳۴
 
با سلام
اولا آقای حدادیان ، نه تنها اظهارات و توهین ها و اتهامات خودشان را انکار نکرده اند بلکه صحبت های خود را کاملا توجیه و تائید نموده اند، از اینرو چرا رسانه جهان بحث "فایل صوتی منتسب" را مطرح نموده است؟!
در ثانی چه چیز انحرافی تر از آن که از تریبون مذهب و با اتکاء به آبروی اخلاقی و اسلامی ائمه اطهار(ع) بخصوص امام حسین(ع)، و روحانیت شریف مطالبی شیطان پسند و صریحا مغایر اصول اسلامی و ضد ارزش های اخلاقی از زبان و حنجره فردی صاحب نفوذ در دستگاه حسینی بیان شود و با غرور و برتری طلبی به حساب دفاع از حرکت ضد شیطانی امام حسین(ع) گذاشته شود؟!
به طور مسلم صرف قرائت چند بیت شعر و مدحیه سرایی در مجالس منتسب به دین و مذهب، هیچ انسانی موحد، مسلمان و شیعه اهلبیت(ع) محسوب نخواهد شد، اگر چنین باشد، شیطان از این نیز زیبا تر می سراید و با صوت و سابقه عبادت خود اسلام خواهان را در ظاهر اغوا و از صراط مستقیم الهی منحرف می نماید! (404916)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۳-۱۶ ۱۴:۳۵:۳۹
 
حاج سعید دمت گرم (455234)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۱ ۰۲:۲۵:۵۱