۵نظر
 
فرم‌ خوداظهاری یارانه‌ها از ۲۰ فروردین منتشر می‌شود +جزئیات
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۳
 
فرم‌های خود اظهاری هدفمندی یارانه‌ها از ۲۰ فروردین‌ماه ۹۳ به مدت ۱۰ روز منتشر و از طریق سامانه اینترنتی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
فرم‌ خوداظهاری یارانه‌ها از ۲۰ فروردین منتشر می‌شود +جزئیات
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، فرم‌های خوداظهاری مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها از بیستم فرودین‌ماه سال ۹۳ توزیع می‌شود و تا ۲۹ فرودین ۹۳ ادامه خواهد داشت.

براساس برنامه‌ریزی که دولت در این زمینه انجام داده قرار است به ترتیب سرپرستانی که رقم اول شماره ملی‌شان با عدد صفر شروع می‌شود از بیست فرودین ۹۳ به سامانه اینترنتی که متعاقبا اعلام خواهد شدف مراجعه و ثبت‌نام کنند و سپس به ترتیب کسانی که شماره‌های ملی‌‌شان از یک تا ۹ است براساس زمان‌بندی‌تا روز ۲۹ فرودین مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.

کسانی که در طول ۱۰ روز موفق به ثبت‌نام در فرم‌های خوداظهاری نشده‌اند، می‌توانند ۳۱ فرودین‌ماه با ورود به سامانه ثبت‌نام فرم‌های خوداظهاری اعلام شده اطلاعات خود را جهت دریافت هدفمندی یارانه‌ها در آن سامانه درج کنند.

پیشتر محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفته بود که فرم‌های خوداظهاری در طول ایام نوروز منتشر نخواهد شد و احتمال دارد در دهه سوم فروردین دولت اقدام به انتشار این فرم‌ها کند.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور پیشتر درسفر استانی خود به استان هرمزگان با اشاره به کمبود منابع مالی دولت برای پرداخت یارانه ۴۵ هزار و پانصد تومانی گفته بود: یک مقدار باید کمربندها را سفت کنیم. توقعات را کم کنیم و به آینده نگاه کنیم. ما به هر مقوله‌ای که می‌خواهیم وارد شویم عده‌ای می‌گویند تو را به خدا وارد نشوید. مگر می‌شود اصلاح نکنیم. ما می‌توانیم با این وضع یارانه را به مردم بدهیم؟

رئیس‌جمهور تاکید کرده بود که وقتی فرم یارانه‌ها را به مردم می‌دهیم، مردم و آنهایی که نیاز ندارند می‌توانند فرم را پر نکنند و با یارانه خداحافظی کنند. حتی آنهایی که نیاز دارند می‌توانند بگویند که ما نمی‌خواهیم شما بروید محیط زیست، بهداشت و ... را درست کنید. دولت موظف به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌هاست و امیدوارم آنهایی که نیاز به یارانه ندارند این فرم را پر نکنند.
کد مطلب: 349978
Share/Save/Bookmark
 
 


 
 
سئا
والا کمربند ما سفت است.
شما و دوستانتان کمی کمربندتان را سفت کنید (1156168)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۲۴ ۱۲:۰۲:۵۵
 
اگر به این دولت راستگویان اعتماد داشتیم حتما انصراف میدادیم ولی چون میدانیم که صرف یارانه به مطبوعات و بازیهای سیاسی خواهد شد اصلا انصراف نمی دهیم (1156169)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۲۴ ۱۲:۰۳:۲۰
 
برویم برای گدایی ثبت نام کنیم؟! تاکی باید ملت را تحقیر کرد ؟بابا شمارا همین مردم سرکار اوردند (1157362)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۲۵ ۱۱:۳۷:۱۱
 
حمید
اگرمن هم ازامکانات بیت المال از ماشین وخانه وویلا وامکانات دیگر باحقوق بالا استفاده کنم حتما با مسولین دولتی از یارانه انصراف می دهم.
(خدانکند به بیت المال دست داری شود.) (1157930)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۲۵ ۲۰:۱۱:۰۱
 
حسینعلی
خدا لعنت کند کسی که این مردم را اذیت می کند خدا جواب ظالم را بدهد (1161255)
۱۳۹۲-۱۲-۲۸ ۱۷:۲۱:۱۷