۲۹نظر
 
سایت های مشائی خبر کذب خود را حذف کردند
مصلحی در دفترش حاضر شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۱۸
 
شب گذشته سایتهای نزدیک به مشایی در خبری مدعی شدند که رئیس جمهور وزیر اطلاعات را برکنار می کند.

به گزارش جهان یکی از سایت های وابسته به جریان انحرافی نوشت: یک منبع آگاه در دولت به نقل از دکتر احمدی نژاد ، رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت جناب آقای مصلحی دیگر وزیر اطلاعات نیست. 

این خبر که بلافاصله مورد استقبال رسانه های ضد انقلاب قرار گرفت، نهایتا دقایقی پیش از خروجی این سایت حذف شد.

در همین رابطه لحظاتی پیش الف نوشت: حجت الاسلام والمسلمين حيدر مصلحي امروز در دفتر مركزي وزارت اطلاعات حضور يافته و چند سند مهم دولتي را با عنوان وزير امضا كرده است.

همچنين در بدنه و مديران وزارت اطلاعات فضاي سنگين و منفي در مورد برخي اخبار مبني بر بركناري مصلحي و انتقاد به رييس جمهور بوجود آمده است.
کد مطلب: 163404
Share/Save/Bookmark
 


 
 
خوشم آمد
اصلاحات رسما می تواند اعلام پیروزی کند چرا که با وجود احمدی نژاد هر چه خواستند کردند و حتی حکم حکومتی را زیر پا انداختند و البته کفن پوشی هم در کار نبود و به این می گویند استفاده از خودشان علیه خودشان
خوشم آمد که فریب بزرگ قرن را شما خوردید
لطفا به کتاب گینس هم اطلاع دهید تا آمار 25 میلیون فریب خورده را ثبت کند (354476)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۰۹:۳۱:۵۷
 
آقای احمدی نژاد خدمت آقا رسیدند و دلایل خود را خدمت معظم له اعلام کردند ... آقای احمدی نژاد همیشه ولایت مدار و در خط رهبری بودند و هستند ... مرحبا به ایشان ... من به عنوان عضوی از خانواده ایی که همگی به ایشان رای داده ایم از این رئیس جمهور مردمی مان تشکر میکنم ... درود بر احمدی نژاد (354552)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۲۲:۵۸
 
با توجه به اینکه ایشان خدمت رهبر معظم انقلاب رسیده اند و دلایل خود را خدمت رهبر معظم انقلاب بیان کرده اند و نیز به دلیل اینکه وزیر عضو کابینه رئیس جمهور است و با ایشان کار میکند و درگیر است به نظرم عمل آقای احمدی نژاد نادرست نمی باشد ... ایشان خدمت آقا رسیده و ولایت مداری خود را ابراز کرده اما کار اجرایی مستقیما با ایشان است و حق ایشان است وزیر خود را عوض کند (354557)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۲۶:۳۰
 
اگر این خبر شما واقعا صحت داشته باشد متاسفانه بایدفاتحه انقلاب وارزشهای آن را خواند ودل به حال مظلوم ترین یار امام یعنی مقام عظمای ولایت سوزاند آیا احمدی نژاد نمی توانست قبل از قبولاندن استعفا به وزیر اطلاعات دلایلش رابرای آقا توضیح دهد...
به کجا می رویم چنین شتابان... (354559)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۲۶:۴۹
 
تا ولایت هست احمدی نژاد کیه ؟ از احمدی نژاد بزرگتر هم نمیتونه کاری بکنه (354569)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۳۴:۵۹
 
احمدي نژاد، هاشمي رفسنجاني، قاليباف،لاريجاني و ... تا زماني مورد تأييد هستند كه تابع و پيرو عمل گرا(نه مدعي كلامي)ولايت فقيه باشند .در غير اينصورت از كوه محكمتر در مقابلشان مي ايستيم. ضمنا اين كلام امام (ره) كه ميزان حال فعلي افراد است چراغ راهمان در تمامي دوران است. (354588)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۴۳:۱۸
 
در پاسخ به "خوشم امد":ما اگر به احمدی نژاد رای دادیم چون می خواستیم اصلاح طلبان انگلیسی مهره فریب خورده خود را سر کار نیاورند.حالا هم احمدی نژاد بخواهد راه دیگری را طی کند با او برخورد می کنیم . ما ملت مسلمان ایران تا احمدی نژاددر راه اسلام وولایت است قبولش داریم وگرنه او هم از دایره حمایت ما خارج می شود (354593)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۴۷:۳۶
 
نکته آخری که عرض می‌کنم و لازم هم می‌دانم این را عرض کنم، این است: ببینید، مسئله دولت و حمایت از دولت، مقابله با دولت، مخالفت با دولت زیاد مطرح است؛ هم درجامعه مدرسین، هم در بیرون جامعه مدرسین، هم در سطح عمومی کشور؛ فلان کس موافق است، فلان کس مخالف است. من این را باید به شما عرض کنم؛ با اطلاع و از نزدیک عرض می‌کنم. یک روزی توی این کشور تلاش می‌شد -هم شعارش داده شد، هم عملا تلاش شد- که حاکمیت دوگانه درست کنند. یعنی واقعا برای این کار بنا کردند سرمایه‌گذاری کردند.
...... در دولت نهم و دهم -از وقتی که آقای احمدی‌نژاد آمده- بحث حاکمیت دوگانه نیست؛ حاکمیت یگانه است؛ یعنی دولت و رهبری و تشکیلات در امتداد یک خط قرار دارند؛ این را من جازما و قاطعا به شما عرض می‌کنم. البته معنایش این نیست که اختلاف نظری وجود ندارد، یا فلان مسئول دولتی یا رئیس‌جمهور یا غیر رئیس‌جمهور در نظرات و افکارشان نقاط اشتباهی ندارند؛ چرا، از این قبیل هست، همیشه بوده، باز هم هست مواردی که اختلاف‌نظر بین بنده و شخص آقای رئیس‌جمهور وجود دارد؛ یکی دو تا هم نیست؛ موارد متعددی هست که اختلاف‌نظر وجود دارد -البته یک جاهایی هست که مطلب برای من محرز و روشن و جزمی است، می‌گویم آقا این کار نباید بشود؛ خب واقعا گوش می‌کنند و جلویش گرفته می‌شود؛ یک وقت‌هایی نه، برای من آن‌جور روشن نیست که بگویم نباید بشود، اما کاری را که دارد انجام می‌گیرد، قبول ندارم؛ از این قبیل موارد متعددی هست. اما در زمینه‌های مختلف، جریان اصلی، جریان موافقت است، البته یک زمینه‌هایی هست که من دخالت نمی‌کنم. .........
اگر جامعه مدرسین یک سری موارد اشتباهی می‌بینند، ملاحظه رفاقت و دوستی را نکنند، نصیحت کنند؛ منتها مراقب باشند که یک جهت‌گیری عامی برای زمین زدن دولتی که حالا نسبت به شعارهای انقلاب وفادار است، نسبت به رهبری اظهار اطاعت می‌کند و چه و چه، ایجاد نشود، به آن حرکت کمک نشود؛ عرض ما این است. یک جوری نصیحت کنید که آن کسانی که قصد ریشه‌کنی دارند، نتوانند استفاده کنند. ولی خوب، نصیحت کنید، پیغام بدهید، کاغذ بنویسید؛ اگر یک جایی واقعا دیدید ضرورت دارد، اعلام هم بشود. اعلام عمومی در مواقع ضرورت ایرادی ندارد، اما باید مراقبت بشود.
بیانات رهبرانقلاب در جمع جامعه مدرسین حوزه علمیه قم 6-8-1389 (354597)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۴۹:۴۷
 
بنده هم معتقدم اگر مجلس ششم به حكم حكومتي رهبري توجه نمي كرد شايد الان شرايط ديگري داشتيم. (354598)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۵۰:۰۳
 
ما به دنبال شخص نيستيم به دنبال آرمان ،هدف واقعي اسلام هستيم وهيچ گاه از ((رهبرمان حضرت آيت اله خامنه اي)) جلو نميزنيم پس مطمئن باشيد اگر احمدي نژاد هم اشتباه كند مثل طرفدار هاي سبز (فتنه) دفاع بي معقول نخواهيم كرد و حتمي نقد داريم و متعصب به فرد نيستيم بلكه متعصب به دين و احكام آن هستيم (354600)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۵۱:۰۵
 
آقاي رييس جمهور محترم ولايي ! بايد قبل از پذيرش استعفا خدمت حضرت آقا دلايل خودشان را عرضه ميكردند نه بعد از پذيرش استعفا و اين همه جنجال خبري پر هزينه! (354610)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۰:۵۹:۴۷
 
احمدی نژاد با ولایتمداری خود نشان داد که چقدر به رهبری عزیز نزدیک است. (354695)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۱:۴۶:۳۰
 
اين همه مشكلات وكشته شدنها به خاطر احمدي نزاد پيش آمد وگرنه كسي با رهبري مشكلي ندارد (354702)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۱:۴۹:۱۱
 
اولا به این شایعه ها نمیشود گوش کرد...احمد نژاد تو جاهایی بدتر از این هم پشت حرفاش و ولایت ایستاده. من مطمئنم که اینبار هم همه چی درست میشه. من هنوز معنی حکم حکومتی که تو سایتها میاد نفهمیدم. البته بنده از مریدان اقای خامنه ای هستم فقط میخواهم لطف کنید کسی که از این ساختار خبر داره توضیح بده (354714)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۲:۰۲:۳۳
 
خطاب به اون فرصت‌طلبي كه مدعي شده «اين همه مشكلات وكشته شدنها به خاطر احمدي نزاد پيش آمد وگرنه كسي با رهبري مشكلي ندارد»؛
گويا شما كر و كور بوديد هنگامي كه فتنه‌گران با شعار «مرگ بر اصل ولايت‌فقيه»، خيمه‌هاي حسيني را آتش مي‌زدند و عزاداران حسيني را به زير چوب وچماق مي‌گرفتند و فتنه‌گر سبز آنها را «مردم خداجوي» مي‌خواند؟
لطفا از اين مشاجرات داخلي بين نيروهاي انقلاب سوءاستفاده نكنيد. حساب ما با فتنه‌گران سرجايش هست. (354725)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۲:۰۶:۱۷
 
مشائی ها و جوانفکر ها بخوانند

بسم الله الرحمن الرحیم

به فرموده‌ی رهبر عزیزمان نمی‌خواهیم موضوعات فرعی را اصلی کنیم و به حاشیه‌ها و حاشیه‌سازها بپردازیم. ولی چه کنیم که حاشیه سازها وارد مسائل اصلی و حیاتی نظام می‌شوند و به‌نظر می‌رسد در حد هشدار، ورود به این مباحث لازم باشد.

مشائی‌ها و جوانفکرها که چند روزی در بوته‌ی آزمایش چشیدن مزه‌ی ‌سکرآور قدرت قرار گرفته‌اند، چرا به عاقبت عبرت‌آموز همه‌ی کسانیکه در طول تاریخ 32 ساله‌ی انقلاب و قبل از آن، در مقابل ولایت فقیه، روحانیت اصیل و حزب‌اللهی های واقعی ایستادند، نمی‌اندیشند و از آن پند نمی‌گیرند.

از جلادان قلدری مثل محمدرضا و صدام تا دولت موقت، لیبرال‌ها، بنی‌صدر، منافقین، افرادی با عنوان اجتهاد و مرجعیت و اصلاح‌طلب و کسانی که به داشتن حکم از امام و نخست وزیر دوران دفاع مقدس بودن، استناد (!) می‌نمودند.

غیر از این است که با ایستادگی مردم در مقابل آنان یا فراری شدند یا واصل به درک یا منزوی و منفور؟
(354731)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۲:۱۲:۰۷
 
مشایی بداند و بداند که بداند:
احمدی نژاد بخواهد راه دیگری را طی کند با او برخورد می کنیم . ما ملت مسلمان ایران تا احمدی نژاددر راه اسلام وولایت است قبولش داریم وگرنه او هم از دایره حمایت ما خارج می شود (354739)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۲:۲۰:۰۹
 
با سلام
در حد سواد خودم درباره حکم حکومتی به این دوستمون عرض می کنم:

در فقه اسلام برای ولی فقیه شئوناتی وضع شده که حکم حکومتی یکی از اونهاست
یعنی چی حکم حکومتی؟ یعنی اینکه گاهی حکومت با قوانین موجود نمی تونه بن بستی رو حل کنه یا اتفاقی می افته که ظاهرا طبق قانون حق با مجری قانونه ولی در اون زمان خاص ممکنه اعمال قانون ضررش بیشتر از نفعش برای جامعه باشه در این جور موارد خاص ولی فقیه طبق قانون شرع می تونه برای خروج از بن بست حکمی رو که بیشتر به صلاح حکومت اسلامی و مردم هست رو ابلاغ کنه که البته مدل حکم حکومتی در کشورهای دیگه هم هست ولی به اسمهای مختلف منتها همه شون برای مواقع حساس وضع شدن
لذا بارها پیش اومده چه در انتخاب افراد چه در اعمال برخی قوانین این احکام صادر شده
البته توضیحات بیشترو می تونید از اینترنت و از سایتهای مرجع اسلامی مثل حوزه دات نت یا تبیان و یا غیره و حتی سایت خامنه ای دات آی آر به دست بیارید
موفق باشید (354764)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۲:۳۸:۳۸
 
درجواب عزیزی که فرموده حق ایشان است که وزیر را عوض کند برادبزرگوار این را همه مثل حضرتعالی میدانند که رئیس جمهور حق دارد که وزرا را عوض کند وتنها فرق منتقدان با حضرتعالی این است جنابعالی نمیدانی که این عوض کردنها با جوسازیهای یکعده خاصی انجام میگیرد نه با اراده جناب رئیس جمهور (354779)
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۲:۵۴:۳۴
 
ما احمدی نژاد را فردی ولایی و پیرو خط رهبر و مطیع اوامر ایشان دیدیم و رای دادیم و امروز هم از رای خود پشیمان نیستم و به داشتن رئیس جمهوری مثل دکتر احمدی نژاد بر خود می بالیم ولی بدانند دیگر با امثال مشایی و جوانفکر و... از در تساهل وارد نخواهیم شد و چنانچه بخواهند این خواسته نامشروع خود را عملی کنند و فرمان مقتدایمان را نادیده بگیرند آنها را سر جایشان مینشانیم همانطور که بزرگتر از آنها را نشاندیم (354794)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۳:۰۷:۱۸
 
احمدی نژاد وتیمش بدانند بیش از این پای از دایره ولایت بیرون نگذارند که این بار حریفشان ولایتمداران کفن پوشند.
جانم فدای رهبر (354820)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۳:۱۹:۵۶
 
ظاهرا در اخبار ساعت14 شبكه يك حكم حكومتي رهبري مبني بر ابقاء آقاي مصلحي پخش مي شود و بي اعتناي مجدد آقاي احمدي نژاد به درخواست رهبري علني خواهد شد. (354860)
Latvia
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۳:۴۲:۳۷
 
كاش دولت اصلاحات خاتمي كروبي هاشمي و مجلس به اندازه يك سوم احمدي نژاد فرامين رهبري را اطاعت مي كردند (355060)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۵:۲۴:۰۹
 
الان یه نفر توضیح بده احمدی نژاد کجا جلوی حکم آقا ایستاد؟ آقای مصلحی استعفا داد (یا استعفا داده شد) بعدش حضرت آقا هم اعلام نظر فرمودند که نه ایشان بمانند. هیچ جا هم رئیس جمهور حرف یا عملی مخالف این رای انجام ندادند.
حالا سایت های وابسته به مشایی هر کاری کرده باشند نظر همه دلسوزان انقلاب بر تفکیک و تمایز قائل شدن بین مشایی و احمدی نژاده. ظاهرا بعضیا دوست دارن احمدی نژاد رو به سمت جدایی از ولایت هل بدن (355092)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۵:۳۶:۴۸
 
بنام خدا
احمدی نژاد اگر واقعا ولایتی است باید مثل وقتی که جناب آقای متکی را بر کنار کرد مشایی را برکنار کنه تا مشایی بیچاره از دست مردم سالم بمونه (355155)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۶:۱۳:۵۲
 
مشکل این نیست که آقای احمدی نژاد کمتر یا بیشتر از دولتهای قبلی حرف ولایت فقیه رو گوش میده. مشکل اینه که در حد ایده آل اینکارو نمیکنه که باید بکنه. (355167)
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۶:۲۱:۵۰
 
خدایا یه جوری این آقای احمدی نژاد مارو متوجه کن که رایی که مردم در دو دوره انتخابات به ایشون دادند اول صدقه سر امام زمان (عج) و بعدش حضرت آقا بوده...
دل هوادارانتو خون نکن... (355248)
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۷:۳۵:۱۴
 
بعضی از نظر دهندگان انگار میخوان به اسم ولایت احمدی نژآد رو بکوبن و رئیس جمهور رو مقابل رهبری تصویر کنن. بابا بیچاره احمده نژاد مگه جلوی حرف آقا ایستاد اینقدر گیر دادین؟ چرا اینقدر گذاشتینش زیر ذره بین؟ کجا بودین شما تو دولت های قبلی که سکوت کرده بودید؟ حالا زورتون به احمدی نژاد میرسه هر چی دلتون میخواد میگین ؟
زنده باد ولایت و احمدی نژادی که در خط ولایت هستش (355284)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۸:۱۲:۳۸
 
چرا به مي گويند مصلحي استفا داده است بهترين تحليل را كيهان زد "عزل استفا گونه"
به جرم زير بار نظرات مشايي نرفتن!
در ضمن امر رهبر نبايد دقيقه اي بر زمین مي ماند
در نامه آقا از مصلحي مي خواهند كه در حمايت دولت باشد يعني وزارت اطلاعات براي همه كشور است نه دولت!
اي كاش مجلس سريعا وزارت را به سازمان تبديل كند. (355528)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۰۱ ۰۰:۴۵:۵۷